Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TERRIN, fajans, Rörstrand, 1771, rokoko, konturerad mynning, polykromt bemålad mot rosa botten, motiv av strödda blommor, daterad, längd 33 cm
Nagg, sprickor, lock saknas
274753
2014-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här