Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Liggande akt, otydligt signerad, 32x24 cm
Fläckar, hål efter häftstift
274757
2014-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här