Teckning

Teckning
Teckning
Teckning
Teckning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Liggande akt, otydligt signerad, 32x24 cm

Fläckar, hål efter häftstift

274757

2014-11-03