Reinhold Norstedt olja på pannå

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORSTEDT Reinhold ( 1843-1911), Vinterlandskap, signerad och daterad Reinhold Norstedt 1903, olja på pannå, 24x32 cm
PROVENIENS: Gösta Stenman samling

274759

2014-11-11