Matsalsgrupp i rokokostil

Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATSALSGRUPP, 10 delar, 1900-talets mitt, rokokostil, gråmålat, bestående av skåp med lådor, höjd 202, 141x53 cm, bord, ovalt, höjd 74, 140x105 cm , 3 iläggsskivor à 50 cm, 6 stolar, 2 karmstolar

Bruksslitage, nycklar saknas, hyllplan till skåp saknas

274778

2014-11-03