Sekretär Louis XVI-stil

Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil
Sekretär Louis XVI-stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, med stenskiva, fanérad i flera träslag, förgyllda beslag, höjd 139, 68x40 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre fanérskador

274785

2014-11-03