Kinesiska stolar

Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar
Kinesiska stolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Kina, 1900-tal, sitthöjd 50, bredd 63 cm

Skador

274788

2014-11-03