Spegel sengustaviansk Carl Petter Sandberg

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, sengustavianskt stockholmsarbete, signerad CPS Carl Petter Sandberg (mästare 1811-1818), bronserad, pastellage, Stockholms hallstämpel, höjd155X77 cm

Renoverad, skador

274793

2014-11-03