Axel Nilsson oljemålning

Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning
Axel Nilsson oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NILSSON, Axel (1889-1981): Modell med rött hår, signerad och daterad Axel Nilsson 1930, olja på duk, 80x60 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Smärre färgbortfall

274794

2014-11-03