Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NILSSON, Axel (1889-1981): Modell med rött hår, signerad och daterad Axel Nilsson 1930, olja på duk, 80x60 cm
PROVENIENS: Färg och Form
Smärre färgbortfall
274794
2014-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här