Skrivbordsstol i mahogny

Skrivbordsstol i mahogny
Skrivbordsstol i mahogny
Skrivbordsstol i mahogny
Skrivbordsstol i mahogny
Skrivbordsstol i mahogny
Skrivbordsstol i mahogny
Skrivbordsstol i mahogny
Skrivbordsstol i mahogny
Skrivbordsstol i mahogny
Skrivbordsstol i mahogny

Klubbat för:

600 SEK

1 200 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets början, massiv mahogny, läderklädd, på hjul, snurr-höj och sänkbar

Ytskador samt märken

274811

2014-11-03