Bänk

Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MASSAGEBÄNK, 1900-talets början, furu, bänk klädd i mossgrön textil, remmar i läder, längd 146, höjd 72 cm

Slitage, skador, remmar saknas

274813

2014-11-03