Bord gustaviansk stil

Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, runt, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, låda i sargen, med gallerkant, fothylsor i mässing, höjd 77, diameter 54 cm

Ett ben något snett, smärre ytskador

274816

2014-11-03