Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, runt, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, låda i sargen, med gallerkant, fothylsor i mässing, höjd 77, diameter 54 cm
Ett ben något snett, smärre ytskador
274816
2014-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här