Dockvagn 1930-tal

Dockvagn 1930-tal
Dockvagn 1930-tal
Dockvagn 1930-tal
Dockvagn 1930-tal
Dockvagn 1930-tal
Dockvagn 1930-tal
Dockvagn 1930-tal
Dockvagn 1930-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKVAGN, 1930-tal, bemålat trä, cremevit, höjd (ink handtag) 65 cm

Omfattande slitage

274818

2014-11-03