Birger Ljungquist oljemålning

Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning
Birger Ljungquist oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGQUIST, Birger (1894-1965), tillskriven: Syende dam, daterad 1937, olja på pannå, ca 60x49 cm

274819

2014-11-03