Nattduksbord Louis quinze-stil
2014-11-03
274827
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NATTDUKSBORD, 1900-tal, Louis quinze-stil, med utdragbar skiva, höjd 69, 39x33 cm
Ytskador