Karrott sockerruska i silver

Karrott sockerruska i silver
Karrott sockerruska i silver
Karrott sockerruska i silver
Karrott sockerruska i silver
Karrott sockerruska i silver
Karrott sockerruska i silver
Karrott sockerruska i silver
Karrott sockerruska i silver
Karrott sockerruska i silver
Karrott sockerruska i silver

Klubbat för:

6 200 SEK

5 000 SEK

SOCKERRUSKA, FICKPLUNTA, FAT, 1 par + 2 st, KARROTT, stämplad OSn (Juvelerare Oscar Sjögren AB Göteborg), hamrad dekor, SKÅLAR, 4 st, bl a en invändigt förgylld, silver, Danmark / Sverige, total vikt inkl. karrott med trähandtag ca 2074 g

Gravyr, bucklor, slitage

274839

2014-11-03