Hörnbord Minerva Peter Hvidt och Ola Mølgaard

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, "Minerva", design Peter Hvidt och Ola Mølgaard för France & Son, Danmark, teak samt rotting, höjd ca 63, 74x73 cm

Skador, repor, slitage

274843

2014-11-03