Klockställ Japan

Klockställ Japan
Klockställ Japan
Klockställ Japan
Klockställ Japan
Klockställ Japan
Klockställ Japan

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLOCKSTÄLL, brons, Japan, tidigt 1900-tal, möjligen Meiji period, i form av två samurajer hållande en bronsklocka, delvis förgylld, höjd ca 20 cm

Urveket saknas

274844

2014-11-08