Frans Wilhelm Odelmark akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Motiv från Venedig, signerad F.W. Odelmark, Venedig, akvarell, 58x42 cm

274856

2014-11-03