Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARSENIUS, John (1818-1903): tillskriven, hästmotiv, monogramsignerad J.A 18??, akvarell, ca 12,5x17 cm
274864
2014-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här