John Arsenius akvarell

John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell
John Arsenius akvarell

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

ARSENIUS, John (1818-1903): tillskriven, hästmotiv, monogramsignerad J.A 18??, akvarell, ca 12,5x17 cm

274864

2014-11-03