Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SLAGLÅSPISTOL, svensk, 1700-talets andra hälft, signerad Rosenhell, ändrad från flintlås, signerat lås, klaffsikte, längd ca 40 cm
skador och kompletteringar
274870
2014-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här