Carl Stefan Bennet oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BENNET, Carl Stefan (1800-1878): Vandrande par i landskap, signerad CS Bennet, olja på pannå, 24x39 cm

Skrapmärken, smärre färgbortfall

274892

2014-11-03