Barockskåp

Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp
Barockskåp

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, barock, 1700-tal, ek, träskuren dekor av bl a korintiska kapitäl, dörrspeglar med intarsia i from av kompassrosor, bemålade insida, lås i vitmetall med dekor i slingrade växtornamentik, höjd utan kulfötter 201, 210x79 cm

Slitage och skador, lösa delar

274904

2014-11-03