Jacob Hägg akvarell

Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell
Jacob Hägg akvarell

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HÄGG, Jacob (1839-1931): Stockholm i aftonrodnad, signerad och daterad 189?, akvarell, 12x17,5 cm

274907

2014-11-03