Bålslev 1700-tal

Bålslev 1700-tal
Bålslev 1700-tal
Bålslev 1700-tal
Bålslev 1700-tal
Bålslev 1700-tal
Bålslev 1700-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÅLSLEV, silver, troligen 1806, invändigt förgylld, otydliga stämplar, handtag i svärtat trä, längd 39 cm

Slitage

274917

2014-11-03