Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERRBYRÅ, 1800-talets slut, fanérad i valnöt och valnötsrot, rik dekor, 7 lådor, höjd 140, 71x51 cm

274924

2014-11-03