John Erik Lundgren oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUNDGREN, Johan (1822-1895): Landskap med fors, signerad och daterad J. E. Lundgren, olja på duk, 54x80 cm

Smärre färgbortfall, krackeleringar, tryckskada

274929

2014-11-03