Väggpendyl 1800-tal

Väggpendyl 1800-tal
Väggpendyl 1800-tal
Väggpendyl 1800-tal
Väggpendyl 1800-tal
Väggpendyl 1800-tal
Väggpendyl 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-tal, träskuren dekor, förgylld, urtavla signerad J J Rustan Stockholm (Johan Jonas Rustan född 1819), krönt med örn, höjd 105 cm

Slitage och lagningar

274956

2014-11-03