André Verdet
2014-11-04
274990
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VERDET, André (1913-2004): Abstrakt komposition, signerad och daterad A. Verdet 1961, glaserad stengods, ca 25x25 cm