Leida Rives olja på pannå

Leida Rives olja på pannå
Leida Rives olja på pannå
Leida Rives olja på pannå
Leida Rives olja på pannå

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

RIVES, Leida (1915-1989): Komposition, signerad L Rives, olja på pannå, 32,5x44,5 cm

Zustandsbeschreibung

274993

2014-11-08