Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
RIVES, Leida (1915-1989): Komposition, signerad L Rives, olja på pannå, 32,5x44,5 cm
Zustandsbeschreibung
274993
2014-11-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner