Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
SKÄNK, 1800-tal, gustaviansk stil, gråmålad, bakomliggande hyllplan, beslag i mässing, höjd 112, 121x41,5 cm
Renoverat och kompletterat, slitage
274997
2014-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här