Skänk i gustaviansk stil

Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil
Skänk i gustaviansk stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SKÄNK, 1800-tal, gustaviansk stil, gråmålad, bakomliggande hyllplan, beslag i mässing, höjd 112, 121x41,5 cm

Renoverat och kompletterat, slitage

274997

2014-11-04