Tyra Lundgren affisch

Tyra Lundgren affisch
Tyra Lundgren affisch

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UTSTÄLLNINGSAFFISCH, 1919, Tyra Lundgren för Malmö Mässan, tryckt dekor, förelag i miniatyr i gouache / akvarell, 91x64 cm

PROVENIENS: Tyra Lundgrens ateljé

275008

2014-11-04