Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UTSTÄLLNINGSAFFISCH, 1919, Tyra Lundgren för Malmö Mässan, tryckt dekor, förelag i miniatyr i gouache / akvarell, 91x64 cm
PROVENIENS: Tyra Lundgrens ateljé
275008
2014-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här