Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, Karl Johan, fanérad i mahogny, förgylld pastellagedekor, tvådelat glas med fasetterad kant, 150x57 cm
Nedre spegelglaset skadat, mindre slitage
275009
2014-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här