Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, Karl Johan, fanérad i mahogny, förgylld pastellagedekor, tvådelat glas med fasetterad kant, 150x57 cm

Nedre spegelglaset skadat, mindre slitage

275009

2014-11-04