Anja Notini bok
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOK, Anja Notini, Madeleine Pyk, "Jag leker att jag lever", 1990 1 sign. lös originalfärglitografi, Madeleine Pyk (löst bif.)originalklotband, påklistrat "objekt". Bibliofiluppl. tr. i 199 nr. ex., detta nr 34, ej numrerat ex medföljer
Kassett med slitage
275010
2014-11-04