Anja Notini bok

Anja Notini bok
Anja Notini bok
Anja Notini bok
Anja Notini bok
Anja Notini bok
Anja Notini bok
Anja Notini bok
Anja Notini bok

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOK, Anja Notini, Madeleine Pyk, "Jag leker att jag lever", 1990 1 sign. lös originalfärglitografi, Madeleine Pyk (löst bif.)originalklotband, påklistrat "objekt". Bibliofiluppl. tr. i 199 nr. ex., detta nr 34, ej numrerat ex medföljer

Kassett med slitage

275010

2014-11-04