Vägglampor Han-Agne Jakobsson

Vägglampor Han-Agne Jakobsson
Vägglampor Han-Agne Jakobsson
Vägglampor Han-Agne Jakobsson
Vägglampor Han-Agne Jakobsson

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGARMATURER, 2 st, 1970-tal, Hans Agne Jakobsson Markaryd, stomme i mässing, handblåsta kupor i färgad glasmassa, höjd ca 23 cm

Bruksslitage

275014

2014-11-04