Truls Tilpo oljemålning

Truls Tilpo oljemålning
Truls Tilpo oljemålning
Truls Tilpo oljemålning
Truls Tilpo oljemålning
Truls Tilpo oljemålning
Truls Tilpo oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

2 500 SEK

TILPO, Fruls (född 1960): "Den lilla brandsprutan på Louvren" signerad Tilpo, olja på duk, 55x47 cm

275022

2014-11-04