Johan Nobell oljemålning
Vollendet
2014-11-04
275024
| Höchstes Gebot | 4 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
NOBELL, Johan (född 1963): "Stargazer", signerad och daterad a tergo Johan berlin 2011, olja på duk, 21x25 cm