Johan Nobell oljemålning

Johan Nobell oljemålning
Johan Nobell oljemålning
Johan Nobell oljemålning
Johan Nobell oljemålning
Johan Nobell oljemålning
Johan Nobell oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NOBELL, Johan (född 1963): "Stargazer", signerad och daterad a tergo Johan berlin 2011, olja på duk, 21x25 cm

275024

2014-11-04