Vaser Moser Karlsbad

Vaser Moser Karlsbad
Vaser Moser Karlsbad
Vaser Moser Karlsbad
Vaser Moser Karlsbad

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 1 par, Moser, Karlsbad, fasettslipat glas, dekor delvis förgylld samt med emaljmåleri, i botten märkt Moser, höjd ca 7,5 cm

En mynning med nagg, invändig beläggning

275025

2014-11-04