Arne Frifarare oljemålning

Arne Frifarare oljemålning
Arne Frifarare oljemålning
Arne Frifarare oljemålning
Arne Frifarare oljemålning
Arne Frifarare oljemålning
Arne Frifarare oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRIFARARE, Arne (född 1956): "Stolen", monogramsignerad af samt signerad och daterad a tergo Arne Frifarare 2008, olja på pannå, 40x33 cm

275026

2014-11-04