Jan Håfström serigrafi

Jan Håfström serigrafi
Jan Håfström serigrafi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Dinosaurie, signerad och numrerad Jan Håfström 81/150, serigrafi, 36x50 cm

275028

2014-11-04