Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2014-11-04
275030
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Uppdragen eka i sommar landskap, signerad och daterad Kliuchnikov, olja på duk, 60x90 cm