Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1920-tal, fanérad i olika träslag bl a rot, profilerad skiva i marmor, beslag i mässing, höjd ca 81, 49x100 cm
Slitage, senare ej funktionsduglig nyckel medföljer
275038
2014-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här