Bruno Mathsson fåtölj

Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj
Bruno Mathsson fåtölj

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, "Ingrid", Bruno Mathsson, 1900-talets andra hälft, originalklädsel i vitt skinn

Smärre slitage

275041

2014-11-04