Johannes Olsson
2014-11-04
275060
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OLSSON, Johannes (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes O. 1975, olja på duk, ca 66x92,5 cm
Duk med bulor, ytmärken