Satsbord palisander

Satsbord palisander
Satsbord palisander
Satsbord palisander
Satsbord palisander
Satsbord palisander
Satsbord palisander

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SATSBORD, 3 delar, 1960-tal, etikettmärkt AK, Odense, Danmark, palisander, höjd 48, 54x34 cm

Bruksslitage

275068

2014-11-04