Jalusiskåp björk

Jalusiskåp björk
Jalusiskåp björk
Jalusiskåp björk
Jalusiskåp björk
Jalusiskåp björk
Jalusiskåp björk
Jalusiskåp björk
Jalusiskåp björk

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JALUSISKÅP, 1950-tal, björk, inredd med lådor respektive hyllor, rakställda ben, höjd 110, 107x42 cm

Slitage, nyckel finns att hämta på utlämningen, höger jalusi går inte att öppna hela vägen

275069

2014-11-04