Jalusiskåp björk
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JALUSISKÅP, 1950-tal, björk, inredd med lådor respektive hyllor, rakställda ben, höjd 110, 107x42 cm
Slitage, nyckel finns att hämta på utlämningen, höger jalusi går inte att öppna hela vägen
275069
2014-11-04