Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, 3 delar, 1960-tal, teak, Danmark, höjd 52, 56x38 cm
Ytskador
275070
2014-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här