Byrå Danmark
2014-11-04
275071
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1950/60-tal, Danmark, teak, 6 lådor, höjd 120x85x41 cm
Nyckel saknas, bruksslitage