Byrå Börge Mogensen

Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1960-tal, Börge Mogensen, för Karl Andersson&Söner, teak, sex lådor, höjd 102, 80x40, nyckel finns

Smärre repor, nyckel finns att hämta på utlämningen

275077

2014-11-04